darmowe filmy online bez limitów

FAQ / Pomoc

Czy korzystanie z zasobów strony jest darmowe  ?

  • Przeglądanie oraz korzystanie z strony www jest zupełnie darmowe. Nie pobieramy od naszych użytkowników żadnych opłat.

Problem z oglądaniem filmów.

  • „Connections limit reached! Please try again later.” Komunikat ten oznacza, że chwilowo jest przeciążony serwer. Odśwież po kilku minutach. Niestety nie mamy na to zupełnie żadnego wpływu, gdyż portal vshare nie jest naszą własnością.
  • Aby player funkcjonował poprawnie prosimy o zainstalowanie najnowszej wersji flash dla przeglądarki. Zalecamy korzystanie z przeglądarki Google Chrome.

Oglądanie filmów na samrtfonie / tablecie.

  • W przypadku, gdy podstawowa przeglądarka w smartfonie lub tablecie nie umożliwia oglądania filmów z naszego serwisu prosimy o zainstalowanie mobilnej przeglądarki Puffin Web Browser. Naszym zdaniem to najlepsza dostępna opcja. Aby pobrać prosimy o kliknięcie w LINK.

Serwis jest usluga subskrypcyjna dostepna w sieci Plus, T-Mobile, Orange, Play. Dla sieci PLUS poprzez wyslanie sms aktywacyjnego wpisanie na stronie kodu PIN otrzymanego darmowym sms'em na podany numer telefonu komorkowego uzytkownik potwierdza zaakceptowanie Regulaminu serwisu. Wraz z aktywacja subskrypcji uzytkownik otrzymuje wynik wykonanego testu. Subskrybenci serwisu otrzymuja sms w poniedzialek i piatek okolo godziny 10:00. Sms zawiera informacje o usludze. Koszt za kazdy sms przychodzacy to 18,45zl z VAT. Dezaktywacji subskrypcji mozna dokonac w dowolnym momencie poprzez wysanie SMS o tresci STOP hdplayer pod numer 61515 (Koszt wyslania sms to 0 zl). W przypadku reklamacji prosimy wyslac email poprzez formularz kontaktowy na stronie. Zyczymy przyjemnego korzystania ze strony!